2010 Projekt terminala na lotnisku Gdynia-Kosakowo.
2009 Projekt Międzynarodowego Dworca Lotniczego w Kielcach.

Projekt Międzynarodowego Dworca Lotniczego w Kielcach. II nagroda w konkursie architektonicznym zorganizowanym przez Miasto Kielce.
powierzchnia: 28 000m2
kubatura: 170 000m3

2008 Projekt Międzynarodowego Dworca Lotniczego w Lublinie

Projekt Międzynarodowego Dworca Lotniczego w Lublinie;

III nagroda w konkursie architektonicznym zorganizowanym przez Port Lotniczy Lublin S.A.
powierzchnia: 35 000m2   
kubatura: 210 000m3
 

2008 Rozbudowa Dworca lotniczego Łódź Lublinek

Rozbudowa Dworca lotniczego Łódź Lublinek. Projekt koncepcyjny, konkurs zorganizowany przez Port Lotniczy Łódź Lublinek.

2002
Projekt modernizacji i rozbudowy Krajowego Dworca Lotniczego Warszawa-Okęcie

Projekt modernizacji i rozbudowy Krajowego Dworca Lotniczego Warszawa-Okęcie. Przebudowa i rozbudowa istniejących wnętrz, dostosowanie ich do nowych warunków bezpieczeństwa i podniesienie standardu obsługi pasażerów. Realizacja 2002 r.

2000-2002 Wariant II koncepcji technologiczno programowej rozbudowy terminala pasażerskiego na lotnisku Warszawa

Wariant II koncepcji technologiczno – programowej rozbudowy terminala pasażerskiego na lotnisku Warszawa – Okęcie, we współpracy z firmą ABA Barbara i Janusz Targowscy.

 

Projekt Terminala 2 Dworca Lotniczego Warszawa Okęcie, współpraca z Studio Lamela, Madryt, Hiszpania, projekt był podstawą oferty na budowę Terminala uzyskał I Nagrodę w konkursie realizacyjnym. Realizacja w 2004-2008.

2000 Stacja szybkiej kolei miejskiej przy dworcu lotniczym Warszawa-Okęcie
1999 Koncepcja programowo przestrzenna rozbudowy Dworca Lotniczego Warszawa Okęcie

Koncepcja programowo przestrzenna rozbudowy Dworca Lotniczego Warszawa – Okęcie. Projekt zespołu budynków Dworca o powierzchni około 100000 m2 wraz z Placem na zakończeniu ul. Żwirki i Wigury w Warszawie, we współpracy z firmą ABA Barbara i Janusz Targowscy. Koncepcja posłużyła oferentom, jako projekt wyjściowy w międzynarodowym przetargu na realizację Terminala II-Okęcie